Wracamy :)

wpis w: Informacje projektowe | 0

30 czerwca o godz. 18:00 do nowosarzyńskiego kina wracają „Spotkania z filmem”. Organizatorzy – Stowarzyszenie „Nasza Mała Ojczyzna” i Ośrodek Kultury wznawiają projekt po przerwie trwającej od 3 marca.

Do kina zaprasza Robert Sądej: Na ten wieczór wybraliśmy amerykańską komedię kryminalną z 2019 roku z Danielem Craigiem w roli głównej. Licencja, dzięki której nasze seanse są darmowe, nie pozwala publicznie informować o tytułach, więc po szczegóły zapraszam na facebookową grupę „Kinomani Nowa Sarzyna”.

Koordynator projektu Jacek Wojdałowicz dodaje: Nasze spotkania to nie tylko seanse, ale też realizacja zadania publicznego, dotowanego przez Miasto i Gminę Nowa Sarzyna. Już dziś wiemy, że tegorocznego projektu z oczywistych powodów nie zrealizujemy w całości. Na szczęście ustawa „antycovidowa” pozwala na wprowadzanie zmian w umowach, dlatego najbliższy seans traktujemy jako swoisty „barometr”, dzięki któremu dowiemy się, czy publiczność równie chętnie jak na początku roku będzie odwiedzać nasze kino. Dowiemy się, jakie zmiany w umowie zaproponować, bo o ile łatwo policzyć planowane na jesienną turę seanse, o tyle frekwencja jest dla nas dzisiaj zagadką.

Na wszystkie seanse w ramach „Spotkań z filmem” wstęp wolny, zapraszamy.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *