Wystartowaliśmy :)

wpis w: Informacje projektowe | 0

Filmem Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego „Papusza” zainaugurowaliśmy 20 lutego „Spotkania z filmem”, edycja 2018.

Przedstawiamy informacje organizacyjne, które przekazaliśmy publiczności przed seansem otwierającym tegoroczne „Spotkania”. Przede wszystkim informacja o sponsorze – „Spotkania z filmem” edycja 2018 są możliwe dzięki dotacji Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.
W tym roku korzystać będziemy z tzw. Parasola Licencyjnego. Jest to rozwiązanie, które powoduje znaczną obniżkę kosztów projektu. Dzięki Parasolowi, przy dotacji porównywalnej ze środkami, które dotychczas wystarczały na 6 filmów, mamy zapewnione finansowanie dwóch tur („wiosennej” i „jesiennej”), każda po 6 seansów filmów niedostępnych w codziennej ofercie kin komercyjnych, dwóch maratonów filmowych (obejmujących po 3 filmy – komedia, obyczajowy i kryminał) oraz imprez towarzyszących (niedługo zaprosimy na pierwszą z nich).
Parasol Licencyjny ma istotne ograniczenie – nie możemy publicznie informować o tytułach filmów ani o postaciach w nich występujących. Dlatego w przestrzeni publicznej (a taką, zgodnie z zawartą umową, są np. gabloty poza Ośrodkiem Kultury, przekaz w kablówce, słupy ogłoszeniowe i portale internetowe) informacja bedzie ograniczona.
W związku z tym bardzo bardzo prosimy o nieudostępnianie publiczne zastrzeżonych informacji. O tytule filmu możemy powiedzieć znajomym, wysłać im maila lub SMS-a, ale nie publikować go na swoim wallu czy ogólnodostępnym portalu.
Utworzyliśmy na facebooku zamkniętą grupę dyskusyjną „Kinomani Nowa Sarzyna”. Pełne informacje będzie można otrzymać również drogą mailową lub SMS-ową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *